За словами жінки, якби у неї були інші такі ж донечки, вона б розправилася і з ними.

Мешканка міста Чайковський, яка підозрюється в жорстокому вбивстві 18-річної дочки, розповіла слідчим подробиці злочину. За словами жінки, у неї періодично виникали сварки з Юлею. Після однієї з таких сварок, жінка дочекалася поки дочка засне, після чого взяла сокиру і почала наносити удари по беззахисній дівчині.


Пізніше судмедексперти встановили, що смерть Юлії сталася через значну крововтрату. Один з ударів сокирою припав в область шиї і перерізав важливі артерії.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

В даний час жінка поміщена під тимчасовий ізолятор, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту. Сама ж підозрювана зізнається в скоєнні злочину і заявила слідчим, що якби у неї ще були дочки, то вбила б і їх.


Як раніше повідомлялося, 9 серпня 22-річний житель Прикам'я, повернувшись додому, виявив тіло своєї молодшої сестри. Поліція оперативно встановила можливого вбивцю – мати загиблої. На той час жінка намагалася сховатися від слідства, виїхавши в інший регіон. Однак оперативникам вдалося затримати її на залізничному вокзалі в Іжевську.