9 листопада близько обіду у Свято-Успенській Почаївській лаврі, що на Тернопільщині, 18-річний хлопець покінчив життя самогубством. Про це повідомляє місцеве видання.

Відомо, що юнак вистрибнув з оглядового майданчика Лаври і розбився насмерть.

"Не запобігла непоправному і чисельна "козацька" охорона Почаївського монастиря УПЦ МП, головним завданням якої, вочевидь, залишається не впускати до української святині противників Московського Патріархату", – наголошується у повідомленні.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Як зазначається, це вже не перший випадок самогубства в Почаївській Лаврі. Минулого року після бесіди з московськими священиками у тому ж місці вкоротив собі віку учасник АТО.

Нагадаємо,16-річний  підліток застрелився на Дніпропетровщині. Він пустив собі кулю в голову  з переробленого стартового пістолета.

Напередодні хлопець разом із друзями вийшов після уроків зі школи та вирушив додому. Через дві години його із кулевим пораненням голови у квартирі знайшов батько. Попри зусилля лікарів, хлопець не вижив. Куля була випущена із  переробленого стартового пістолета. Де школяр узяв зброю – поки невідомо.