Українці можуть вимагати компенсація за неякісні компослуги. Якщо громадяни не отримали гроші вчасно, в такому випадку вони можуть звернутися із заявою до компанії – постачальника електроенергії..

Про це інформує  голова НКРЕКП Оксана Кривенко на сторінці в  Facebook.

"Якщо компанія необґрунтовано відмовляє в наданні компенсації або не реагує на звернення, споживач повинен звернутися до Національної комісії у сфері енергетики та комунальних послуг і територіальних органів", – написала  Оксана Кривенко.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Якщо факт невиплати компенсації за результатами перевірок підтвердять, НКРЕКП зобов'яже надати компенсацію в подвійному розмірі. А компанії загрожуть штрафи.

"Щоправда, компенсацію не виплачують, якщо компанія довела форс-мажорні обставини. Крім того, вдалося довести, що дії споживача привели до аварійної перерви в електропостачанні або недотриманні показників якості електричної енергії. Компенсацію не надають у випадку запланованих із попередженням перерв в електропостачанні. Також у випадку відмови споживача у письмовому вигляді від отримання компенсації", – каже Оксана Кривенко.