У списку 136 майбутніх власників елітного авто Maybach Coupe, вартість якого становить 2 734 000 євро, є громадянка України Світлана Бевза, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах


Про це пише французький таблоїд L'express.

Зазначимо, що саме так звуть дружину міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Машина була презентована на Франкфуртському автосалоні і вже охарактеризована експертами як найрозкішніший автомобіль десятиліття. Зазначається, що в найближчий рік буде випущено лише 136 її примірників. Всі вони вже призначені для певного кола людей, список яких і з'явився у французькому ЗМІ. Однак із метою обережності журналісти вказали в ньому не всю інформацію про нібито майбутніх власників суперкарів, а лише їхні імена, громадянство і пункти доставки елітної покупки.

Слід зазначити, що в зазначеному списку є імена двох українців, які нібито зробили передзамовлення на люксове авто, – Валерія Хорошковського (машину повинні доставити в Монако) і Світлани Бевзи (авто відправлять у Стамбул). Найімовірніше, мова йде про колишнього власника телеканалу "Інтер", який після Революції Гідності переїхав до Монако, і про дружину голови Мінінфраструктури Володимира Омеляна, чия відпустку в Туреччині не так давно стала предметом обговорень українських ЗМІ. До слова, під час свого відпочинку Омелян зустрівся з представниками турецької авіаційної індустрії і обсудив їх вихід на український ринок.

У списку майбутніх щасливих володарів Maybach Coupe значиться і таке впливова особа, як князь Монако Альбер Грімальді (Альбер ІІ).

Міністр інфраструктури Володимир Омелян уже встиг заявити, що ні він, ні його дружина не замовляли автомобіль Maybach Coupe вартістю 2, 734 млн євро, про що раніше написав французький таблоїд L'express .

Про це йдеться на сторінці Омеляна в Facebook.

"Маячня. Ані я, ані моя дружина не замовляли авто, про яке йдеться. Ні жодне інше. Стеля моїх мрій – вживана Тесла, яку теж собі дозволити поки не можу", – написав Омелян.

За його словами, якби навіть у його сім'ї були б такі кошти, то вони б точно не вклали їх в покупку авто, "яким би красивим і модерним воно не було".

"Таблоїди бувають різні, навіть у Франції. Фантазії замовників, бачу, межі не мають. Що самі роблять, то й іншим приписують", – прокоментував міністр.

"Наступна сенсація: купівля яхти, далі літака, а на завершення – ракети. От на ракеті, гадаю, я всіх "поціновувачів" реформ і відправлю в одну сторону… Треба буде з Маском лишень домовитися", – іронізує він.