Нещодавно принц Гаррі і Меган Маркл повернулися з відпочинку в Ніцці, куди літали на приватному літаку Cessna Citation Sovereign.

Все б нічого, та тільки громадськість звинуватила королівську пару в лицемірстві, адже Гаррі і Меган для власних подорожей вирішили відмовитися від звичайних комерційних рейсів. І тепер принц Гаррі вперше прокоментував скандал щодо своєї сім’ї. Адже скандал з використанням приватних літаків негативно вплинув на репутацію герцога і герцогині Сассекських.

Онук королеви Великої Британії заговорив про це під час запуску свого нового проекту Travalyst в Амстердамі. Принц Гаррі зазначив, що він майже постійно літає саме на літаках цивільної авіації. А замовити приватний джет його змусили обставини – “забезпечення безпеки сім’ї”.

“Ніхто не ідеальний, проте кожен з нас несе відповідальність за ті втрати, які завдає навколишньому світу. Питання лише в тому, що ми робимо, щоб знайти правильний баланс у цій справі. Я прилетів сюди на літаку цивільної авіації. 99% свого життя я проводжу, подорожуючи по світу саме на таких повітряних судах. Однак іноді обставини змушують мене використовувати приватні літаки, щоб забезпечити належну безпеку своєї сім’ї. Але, як я вже сказав раніше, в будь-якій справі важливий баланс”, – заявив герцог Сассекський.