Сьогодні, 4 червня, мешканці Дрогобича блокують вивіз сміття до місцевого комунального підприємства, де знаходиться незаконне сміттєзвалище, передає Корупція.Інфо

Причиною блокування є те, що сміттєзвалище незаконне, а Броницький полігон вийшов із експлуатації. Конфлікт щодо роботи полігону виник давно. Ще 9 лютого місцеві мешканці почали протестувати проти роботи звалища.

Популярне: "Червоні списки" МОЗ: Що буде з українцями, які ще не уклали договір з лікарем

"Наша вода-отруйна, ґрунти також, запах нестерпний. Площа звалища вдвічі більша, ніж відведена по акту. За останні десятиліття не проводилося жодних заборів проб. Рівень захворюваності населення села Брониця вражає! Жодних санітарних норм немає, за останні два роки сміттєзвалище привели до жахливого стану", – розповідали тоді мешканці.

Мер міста Тарас Кучма мав в 2017 році вирішити це питання. 

"Сміттєзвалище закрите ще в 2008 році, діяло на підставі пролонгованого договору з селом, однак дія останнього закінчилася 31.12.2017, місту перед цим давали рік часу, щоб знайти нову ділянку, так що попередження було"

Мер вирішив зустрітись з активістами, щоб заспокоїти людей. Але після його промови люди оточили Тараса і почали заявляти, що він "брехун і подлєц". Після цього Кучма просто накинувся на активіста з кулаками, почавши казати, що ніхто не посміє його ображати. 

Мер додав: "буду бити кожного, хто захоче назвати мене злодієм".