терорист

Один з терористів «донецької народної республіки» досить таки щиро під запис на відео розповів про нинішню ситуацію на захоплених бандитами деяких районів Донецької області. Але, напевно, самим головним висновком з цього півгодинного одкровення стало те, що він сам зробив висновок, що так зване «ополчення новоросії», так і власне, сама «новоросія» приречене самою історією…

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на Пресу України.

Пропонуємо переглянути це півгодинне відео, де вже напевно колишній «ополченець» розповідає своєму знайомому цікаві подробиці своєї терористичної життя на Сході України.

Терорист розповів, що він служив у корпусі «Оплоту», який контролює особисто ватажок донецьких бандитів Захарченко разом з Жиліним.

«Всіх тих командирів, які вони не змогли заарештувати, вони просто вбивали», – повідомив бойовик про резонансне вбивство луганського керівника одного з бандитських груп «Бетмена».

Також він розповів про грошове забезпечення рядового бойовика «днр». Вона становить близько 8 тисяч гривень на місяць, що для сьогоднішнього Донбасу вельми немаленька сума.

Також терорист розповів, що ніякої продовольчої блокади з боку України «днр» немає, а навіть навпаки – саме Російська Федерація повністю блокує поставки продовольства на захоплені території.

Також бойовик обізвав негідником відомого московського терориста Гіркіна-Стрєлкова.

«Його завданням було не керувати людьми, тільки розв'язати війну, а після цього вивезли в Росію, а на його місце призначили кримінальника Захарченко», – розповів бойовик.