Американський виробник дронів-камікадзе Switchblade допоможе Збройним силам України сотнею безпілотників.

Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Йдеться про дрони “Quantix Recon”. Їх відправлять в Україну до Великодня. Виконавчий директор “AeroVironment” Вахід Навабі представив БПЛА українському послу і військовому аташе минулого тижня.

Дрони-камікадзе, тобто одноразові дрони, зможуть літати непоміченим і не зазнавати впливу радіочастотних глушників.

Здобута дронами інформація дозволить планувати операції таким чином, щоб не наражати українських військових на небезпеку.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки готують ще один пакет безпекової допомоги для України на суму 800 мільйонів доларів.

Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела.

Наразі подробиці нового пакету допомогу досі обговорюються і можуть змінитися, але раніше у вівторок президент США Джо Байден сказав, що США планують відправити більше артилерії в Україну.

Один високопосадовець з адміністрації Байдена сказав, що новий пакет може бути схвалений впродовж наступних 36 годин, хоча інший посадовець зазначив, що часові рамки не обмежені і що це може статися впродовж найближчих днів.

Про новий пакет допомоги стало відомо через тиждень після того, як адміністрація Байдена надала дозвіл на виділення 800 млн євро на безпекову допомогу, у яку вперше з часу початку російського вторгнення увійшла артилерія і контрбатарейні радари.

Третій посадовець зазначив, що адміністрація Байдена працює, аби поставити безпекову допомогу в Україну якомога швидше, оскільки має переконання, що у війні настала критична стадія і подальша допомога США може переломити ситуацію, коли більший агресивний наступ РФ розпочнеться на сході України.

16 березня президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден оголосив про виділення 800 млн доларів на безпекову допомогу Україні. Ця допомога передбачала закупівлю засобів для збиття російських літаків і вертольотів в українському повітряному просторі.

13 квітня стало відомо, що Сполучені Штати Америки нададуть Україні оборонну допомогу ще на 800 млн доларів.