В Україні 30 липня зранку кількість інфікованих коронавірусом піднялася до 68 794. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад тисячу осіб.

Про це повідомили в пресслужбі РНБО.

За останню добу зафіксували 1197 нових випадків. Загалом COVID-19 діагностували у 68 794 українців.

Недуга забрала життя 1673 інфікованих. За останню добу зафіксували 23 летальні випадки. Побороти коронавірус змогли вже 37 394 осіб.

У Києві – рекордні 199 нових випадків за добу, без летальних. Крім того, у Київській області – 43 нових випадки, 2 летальних.

У Львівській  області – 131 новий хворий і 6 померлих від наслідків коронавірусу.

У Рівненській області зафіксовано 105 нових хворих, 1 померлий.

В Івано-Франківській області – 104 нових випадки, без летальних

Днем раніше, 29 липня Міністерство охорони здоров’я повідомляло про 67 597 випадків коронавірусу. Від початку пандемії померла 1650 людей. За добу зафіксували 1022 нових випадки. Кількість одужалих сягнула вже 37 394.

Нагадаємо, раніше у МОЗ розповіли, чому в Україні спостерігається тенденція до зростання захворюваності на коронавірус.

“Це (зростання захворюваності на COVID-19 – Ред.) почалося в червні і ми спостерігаємо таку тенденцію. Більше того, відбувається велике зростання і в інших країнах, зокрема в країнах Європи”, – наголосив очільник МОЗ.

Він зауважив, що саме тому уряд продовжує вдосконалювати підходи до карантинних заходів в країні. Так, зокрема, було видозмінено адаптивний карантин.

“Перейшли до поділу країни на чотири зони, які розроблені за чіткими критеріями, – це перша така відмінність. Друга полягає в тому, що якщо раніше адаптивний карантин був повністю в межах області, то наразі відбувся перехід до рівня адміністративно-територіальної одиниці – району чи міста”, – розповів міністр.