Перший президент України Леонід Кравчук висловив переконання, що Росія обов'язково поверне окуповані території Донбасу до складу України.

На його думку, РФ не потрібні зруйновані міста і села. Про це Леонід Кравчук повідомив в інтерв'ю виданню "Факти".

"Зруйнований Донбас Росія поверне, тому що він їй не потрібен. Але питання деокупацію Донбасу і Криму не можна розглядати разом. До тих пір, поки не сядемо за стіл з Кремлем, нічого не буде. Інші нам допомагатимуть, сприятимуть, але вирішити цю проблему повинні ми з Росією ", – висловив свою точку зору перший президент України.

При цьому він зазначив, що раніше президент РФ Володимир Путін заявляв, що '' не обговорюватиме ніякі питання '' з чинним президентом України Петром Порошенко.

Однак, на думку Кравчука, новий масштабний наступ Росії малоймовірний.

"Вони анексували Крим, але не можуть з ним впоратися. Уявіть, що, не дай Бог, збожеволіють і окупують всю Україну. Їх військової могутності на це, може, і вистачить. Але ж потім треба буде змусити український народ жити так, як хоче Путін … Ми будемо битися до останнього. Думаю, що Путін це розуміє ", – заявив Леонід Кравчук.

Нагадаємо, Першому президенту незалежної України Леоніду Кравчуку виповнилося 85 років. Привітання політик отримав на презентації своєї книги "Перший про владу".

Сам день народження Кравчук відсвяткував вечором у сімейному колі. В книжці ж описав важливі події свого життя та доби становлення самостійної держави. Зокрема, розкрив деякі таємниці та надав власні оцінки явищам і людям.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Леонідові Кравчуку, першому президентові незалежної України, сьогодні 85. Вранці привітання він отримав на презентації своєї книги "Перший про владу". Це, власне, увесь офіціоз цього дня. Увечері уродини святкують у сімейному колі. 

Ті, хто вже прочитав книгу, кажуть, що перший президент писав дуже відверто, а про деяких політиків навіть гостро. Сам Леонід Макарович підтвердив, що в книзі нікого не тримає "у теплій ванні", бо прагнув об'єктивності, тому критичний і до себе, і до інших.

"На мене не можуть ображатися, в мене немає амбіцій, я критикую не тому, що хочу їх принизити, а себе вивищити. Я критикую тому, що нам потрібно з нашого життя, з нашої історії висновки зробити, щоб більше такого не повторювалося", – зауважив ювіляр.