Ухвалення нового Податкового кодексу є дуже важливим для розвитку української економіки. Таку думку висловив генеральний секретар Європейської асоціації платників податків Майк Егер, – передає Корупція Інфо

Популярне: І що тепер? Поліції збільшили повноваження. Це має знати КОЖЕН, щоб не потрапити у халепу!

 

«Я хотів би сказати, що Україна на правильному шляху, вона рухається в правильному напрямку. Залишається багато того, що потрібно реформувати. Одна з таких сфер – це оподаткування, також це стосується бюрократії, корупції та права власності. Але серед цього всього оподаткування є дуже важливим, і ми зараз маємо прекрасну партнера в Україні з новими пропозиціями щодо нового податкового законодавства», – розповів Егер.

За його словами, запропонована реформа є кроком вперед до спрощення системи сплати податків, до спрощення співробітництва, легкості створення бізнесу та припинення тиску податків на малий і середній бізнес.

«Це дозволить зберегти гроші і дозволить залучити більше інвестицій. Наприклад, дуже хороший приклад це Естонія. Якщо ми хочемо інвестувати в співробітництво, то це не оподатковується, якщо ви забираєте гроші назад, то вони оподатковуються. Тобто це залежить від того, які цілі реформи», – сказав Егер.

За словами генсека Європейської асоціації платників податків, реформування оподаткування дуже важливе для залучення інвестицій.

«Це важливо і для захисту прав власності. Ось якщо ви хочете прямі іноземні інвестиції до себе, то інвестори хочуть безпеки, а в умовах, коли бізнес можуть забрати ніхто не буде інвестувати, тому законодавство необхідно змінити. Крім того, зміни до Податкового кодексу просто необхідні і для більшої прозорості в бюджеті і для контролю за державними витратами», – підсумував Егер.