Щоб передати до суду справи щодо обвинувачень підозрюваних у виконанні та організації вбивства Павла Шеремета, необхідно зібрати додаткові докази. Оскільки тих, що є зараз, недостатньо.

У цьому зізнався генеральний прокурор України Руслан Рябошапка в інтерв’ю Інтерфакс-Україна. “Мені здається, що зараз повинні бути зібрані додаткові докази, щоб справу можна було передати до суду, оскільки зібраного обсягу доказів недостатньо”, – зазначив він.

Генпрокурор також звернув увагу на те, що розслідування не зупиняється на етапі, коли людям повідомляють про підозру. Тому додаткові докази повинні збирати і згодом.

“Щоб зібрати додаткові докази, які підтверджують або спростовують провину цих людей, – а ми повинні рухатися в обох напрямках – підготовлені письмові вказівки прокурорів слідству і відповідно встановлено терміни розслідування. Будемо стежити за виконанням цих вказівок”, – сказав Рябошапка.

Генпрокурор уточнив, що процесуальні рішення прокурорів у цій справі будуть залежати від того, яким чином ці вказівки будуть виконані, чи будуть зібрані додаткові докази.

Відповідаючи на питання про те, чи можна вийти на замовників вбивства Шеремета, Рябошапка сказав, що це головне завдання. “Рухатися далі й встановити людей, які не тільки організовували виконання вбивства, але і тих, кому, власне, це було вигідно, хто все це замовив, – без цього розслідування буде неповноцінним”, – резюмував генпрокурор.