Президент Білорусі Олександр Лукашенко сподівається, що під час майбутньої зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським на Форумі регіонів у Житомирі їм вдасться ближче познайомитися з позицією один одного.

Про це глава білоруської держави заявив на зустрічі з представниками українських ЗМІ, повідомляє ukrinform.ua з посиланням на БЕЛТА

“Ми з ним спільну мову, гарантую вам, знайдемо”, – запевнив білоруський лідер.

Лукашенко наголосив, що майбутня зустріч дасть можливість не просто познайомитися особисто на людському рівні, але і краще зрозуміти і дізнатися позицію один одного з тих чи інших питань. “Обіцяю, що буду чесним і щирим у розмові. Це моя фішка. Я звик говорити чесно”, – сказав Лукашенко.

Як повідомляє агентство, президент Білорусі Олександр Лукашенко проводить сьогодні зустріч з представниками українських ЗМІ. На зустріч з очільником білоруської держави приїхав і генеральний директор Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ” Олександр Харченко.

Проведення II Форуму регіонів України та Білорусі заплановано на жовтень 2019 року в Житомирі.

Варто зазначити, що міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей назвав перешкоди для інтеграції з РФ в рамках угоди про Союзну державу.