Практика показує, що слова лідера “Батьківщини” Юлії Тимошенко часто не збігаються з її діями

Так, Тимошенко, яка на словах виступає за реформи в країні, стала лідером антирейтингу керівників фракцій, котрі найменше брали участь у голосуванні у Верховній Раді в травні, передає Корупція.Інфо

Про це стало відомо завдяки дослідженням громадської організації “Комітет виборців України”. За місяць лідер “Батьківщини” брала участь всього в 1% голосувань у парламенті. При цьому Тимошенко тільки сім раз вирішила натиснути на кнопку для голосування.

За словами українського політичного аналітика Павла Нусса, Тимошенко свідомо вибирає тактику бездіяльності, щоб не давати приводу критикувати свою «діяльність». Він каже, що ця бездіяльність викликано популізмом. Експерт підкреслив, що водночас Тимошенко буде критикувати тих, хто щось робить і голосує.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

Технологи лідера “Батьківщини” впевнені, що якщо людина сама постійно критикує, то таким чином залишається поза критикою. Схожа стратегія, наприклад, вже принесла успіх Анатолію Гриценку, який є електоральним конкурентом Тимошенко. Цей факт викликає роздратованість серед соратників головної опозиціонерки.

Павло Нусс зазначив, що Тимошенко можна пред’явити велику кількість претензій, одна з яких є головною. За словами Нусса, з такими результатами парламентської «роботи» як лідеру цілої фракції, Тимошенко має бути соромно навіть фантазувати про посаду президента.

Аналітик вважає, що Юлії Тимошенко варто менше мріяти, а для початку хоча б розібратися зі своїм графіком у Верховній Раді або не заважати працювати тим, хто дійсно готовий нести відповідальність за долю України.