У Курганській області 12-річна дівчинка підпалила беззахисного бомжа, який вирішив подрімати прямо на вулиці. Як пальне вона використовувала самогон з стояла поруч з ним пляшки, передає Корупція.Інфо

У місті Шуміха в центральній районній лікарні помер чоловік без певного місця проживання, повідомили сьогодні в управлінні СК РФ по Курганської області. За кілька днів до цього його госпіталізували з сильними термічними опіками голови, тіла і дихальних шляхів.

Популярне: "Бан*еровці – покидьки суспільства": Курсант ЗСУ активно демонструє антиукраїнську позицію

В ході дослідчої перевірки вдалося з'ясувати обставини НП. Компанія дітей у віці від 7 до 13 років гуляла на території привокзального ринку. На вулиці біля торгового павільйону вони помітили сплячого бомжа. Дівчинка 2003 року народження вилила на одяг чоловіка спиртовмісну рідину з його ж пляшки і підпалила її.

Очевидці кинулися на допомогу волоцюгу. Вони загасили одяг потерпілого і викликали на місце події бригаду швидкої медичної допомоги. Однак врятувати чоловіка лікарям не вдалося. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Аналогічний за ступенем своєї жорстокості випадок стався в минулому році в Пензенській області. Діти підпалили 87-річного пенсіонера, кинувши в його бік палаючу ганчірку. Чоловіка доставили в лікарню з опіками, де він пізніше і помер.

Втекли з місця НП трьох дітей дев'яти років через кілька годин затримала поліція. Примітно, що школярі на обліку в комісії у справах неповнолітніх не перебували.