Президент Росії вкотре порушив тему переговорів з Україною. Він заявив що начебто готовий до цього.

Як заявив американський журналіст Такер Карлсон, Путін готовий піти на серйозний компроміс по Україні, але не відомо, чи справді цій заяві можна довіряти.

«Сама робота лідерів будь-якої країни на цій планеті, крім, можливо, США у період однополярного світу, змушує знаходити компроміс. Це те, що називається дипломатією. І Путін серед їх числа», — сказав американський журналіст.

Проте усі розуміють, що це не більше, ніж чергова провокація. Зрозуміло, що рано чи пізно переговори відбудуться, проте тільки на умовах України. Таку ж думку підтримують США, адже їх журналісти змогли вивести на чисту воду постійного представника РФ при ООН Василя Небензю. Той зізнався, що Росія не готова віддавати окуповані території.

Так, на запитання чи готова Росія вести переговори на тему відміни анексії, яку весь світ розглядає як незаконну, відповідь була очевидна.

«Думаю, переговорів на цю тему бути не може. Вони вже стали частиною РФ. Справу зроблено і ми не готові це обговорювати», — заявив він.

Потім Небензя взагалі пожалівся, що у всьому винна Україна, адже хоче, щоб Росія здалась, але отримав жорстку відповідь від ведучого ВВС. Той заявив, що Україна не погрожує окупацією ні одного сантиметра російської території, тож здатись має саме Росія.

Ці заяви РФ ще раз доводять, що жодного миру вони не хочуть та не збираються вести справедливі переговори. Проте, рано чи пізно всі українські території повернуться під наш контроль.