Народний депутат Юрій Бублик вирішив залишити президентську фракцію через бажання блоку БПП очолити корупційні схеми. –  повідомляє Корупція.Інфо

Про це він написав у своєму блозі в інтернет-виданні «Полтавщина».

За його словами, чинна влада не ставить за мету ліквідувати корупційні схеми, а бажає їх очолювати.

«Для наведення елементарного порядку в державі та подолання корупції — не потрібні кредити МВФ, потрібно тільки бажання, політична воля. На жаль, чинна влада не ставить за мету ліквідувати корупційні схеми, вона хоче їх очолювати. А в умовах війни, яку замаскували під АТО, це не що інше, як цинічна мародерство. А за це розстрілюють!», — написав він.

Бублик навів кілька прикладів зловживань чинної влади, зокрема, щодо департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області, який вимагає від забудовників Полтавщини один долар за кожен квадратний метр з декларацій про початок будівництва і про готовність об'єктів до експлуатації.

«Це все відбувається під патронатом влади, тому пан Мирунко, керівник ДАБІ, якого спіймали на хабарі, не поніс відповідальності, а продовжує і надалі «вирішить питання», — підкреслив депутат.

«Надалі не бачу сенсу перебувати в такій провладної коаліції і своєю присутністю легалізувати вищевказаний дерибан», — зазначив Бублик.