Відправлений у відставку заступника голови РНБО Сергій Кривонос стане в новому році завзятим опозиціонером і «інформаційною торпедою» проти проведеної Зе-політики і особисто Зеленського.

Про це пише тг-канал “Легітимний” з посиланням на власні джерела.

“Є інформація, що Кривонос веде переговори про те, щоб приєднатися до однієї з політичних партії і стати політиком.

Кривонос має якийсь багаж інформації про «внутрішню роботу» Зе-влади, тому він цікавий опонентам Зеленського для його дискредитації. Уже зараз готують інтерв’ю з Кривоносом, де буде багато цікавих моментів проти Зе-влади і особисто Президента. 2021 рік, буде роком “гойдалок” і кулуарних торгів “, – йдеться в повідомленні.

З “Легітимним” згодний і “Наблюдатель”.

“Схоже, що в новому році проти Зеленського готується чимала інформаційна атака, яка налаштована на придушення рейтингу президента, а там і можливого імпічменту. Уж, надто багато політиків останнім часом вступили в активну фазу критики діючої влади”, – пише тг-канал.

Раніше, в Офісі президента пояснили рішення про звільнення Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони і заявили, що того не цікавить “командна робота” і подобалися “політичні суперечки”.

Про це радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів в коментарі “Українській правді”.

“Якщо говорити прямо, то все-таки, держава – це правила і відповідальність. Не можна бути при посаді в державі і в той же час відверто руйнувати зсередини саму суть держави. РНБО – це ж не місце для політики. Там треба займатися конкретною командною роботою, заради якої і створювався цей орган. Давати конкретну експертизу, оцінювати ризики, пропонувати рішення і виходити з відпрацьованим підсумковим рішенням на публіку. Це ж безпека. Але це точно не місце для реалізації своїх бажань. На жаль, генерал Кривонос протягом тривалого часу не хотів або не міг цього робити – не пропонував свої якісні експертні оцінки і не працював в команді.

Нагадаю про одну особливість чинного президента. Він щиро цінує професіоналізм і абсолютно готовий не звертати уваги на традиційні в нашій політичній традиції практики “свій / чужий”. Професіонал? Розумієш галузь? Готовий дати якісний аналіз? Працюй. Беручи до уваги бойовий досвід Сергія Кривоноса, Володимир Олександрович залишив його на роботі в РНБО. Навіть незважаючи на дивну історію з його призначенням в апарат РНБО паном Порошенком в обмін на “зняття з виборної дистанції” в 2019 році. Президент Зеленський сподівався, що Кривонос зможе працювати разом з новою командою в інтересах України і в рамках сучасних концепцій національної безпеки.

Проте, на превеликий жаль, з кожним місяцем ставало все більш очевидним, що Кривоноса не цікавить командна робота на позиції заступника секретаря РНБО. Йому явно подобалося робити гучні політичні заяви, вступати в політичні суперечки. Причини розставання більш ніж закономірні.