"Нехай Порошенко, який скоро буде святкувати свою чергову річницю перебування при владі, одягне лахміття, щоб його люди не впізнали, і пройдеться  українськими базарами і послухає, що люди говорять про владу. Він отримав би те дихання народу, що, можливо, у нього б відпало бажання триматися за крісло, йти на другий термін і не створювати Антикорупційний суд", передає Корупція.Інфо 

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив колишній міністр оборони України, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Гість програми зазначив, що в Україні повинен бути прийнятий новий виборчий закон, який скасує «мажоритарку», а виборча реклама на центральних каналах буде заборонена.

«Адже заборона політичної реклами – це вкрай важливо. І я це зараз доведу. Ось подивіться, які політичні сили пройшли до парламенту на останніх виборах. Переможець списку – «Народний фронт». Партія, яка була зареєстрована за 2 тижні до виборів. Друга партія, яка пройшла – «Солідарність» Порошенка. Не було такої партії. Далі – «Самопоміч». Ця політична сила розгортається тільки зараз. Потім Ляшко. Розгалуженої партії немає. Є Ахметов і ТРК «Україна». А Опоблок, хіба була така партія?

До чого я це веду? Якщо є величезні гроші, якщо технологіями «зомбують» людей, якщо не заборонити політичну рекламу на телеканалах, тоді не треба створювати ніяких партій», – говорить Анатолій Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» зазначає, що замість того, щоб шалені гроші витрачати на рекламу, політикам краще проводити прямі зустрічі з людьми.

«Повірте мені, там питання задають найрізноманітніші, часом неприємні. Ось нехай Порошенко, який скоро буде святкувати свою чергову річницю перебування при владі, нехай він одягне лахміття, щоб його люди не впізнали, нехай пройдеться українськими базарами, площами і послухає, що говорять про владу. Він отримає зворотний зв'язок з людьми.

Популярне: Скандал з Порошенком в Миколаєві: Бійців, які відмовились виконати наказ, вже звільнили

А так робили царі, щоб переконатися в тому, чи доповідають їм правду. Ось Порошенко отримав би той подих народу, від якого,  можливо, у нього б пропало бажання триматися за крісло, йти на другий термін і не створювати Антикорупційний суд.

Тому я ще раз підкреслю, що політики повинні бути на реальній землі. Я закликаю людей, щоб вони підтримували тільки тих, хто виходить до них відкрито», – додав політик.