У Росії вже починаються процеси, внаслідок яких Владімір Путін може втратити свою владу.

 

 

Так, Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю розповів, що в оточенні російського диктатора вже усвідомили, що поразка Росії у війні проти України неминуча.

Від безсилля змінити щось на полі бою країна-агресорка вдається до останнього свого аргументу – ядерного шантажу. Однак така риторика аж ніяк не допоможе російському диктатору. Адже його подальше перебування на своїй посаді – під великим питанням.

Питання Путіна у Росії вже майже закрите. Дехто в Росії вже знає ім’я того, хто буде там працювати після Путіна, – наголосив Данілов.

Представники української влади мають припущення щодо того, хто може стати наступником нинішнього президента країни-агресорки. Однак деталей поки що не розголошують. Данілов наголосив, що процеси, які почалися у Росії і які призведуть до того, що Путін втратить свою владу, вже не зупинити.

Від безсилля та браку людського ресурсу Кремль планує провести нову мобілізацію в Росії. За словами секретаря РНБО, російська влада активно будує оборонні споруди та встановлює ППО на дахи адмінбудівель, зокрема, у Москві. Таким чином керівництво Росії хоче залякати людей.

Це суто для внутрішнього використання. У такий спосіб Росія хоче “підняти” людей і намагається спонукати їх йти “захищати батьківщину”, – зауважив Данілов.

Однак, на думку секретаря РНБО, дії режиму Владіміра Путіна матимуть зворотний ефект. Адже вже зараз значно погіршилося ставлення суспільства до влади. Данілов зазначив, що невдоволення серед росіян тільки посилюватиметься й у результаті може призвести до розпаду Росії.

“Потім буде лавина, яка накриє Росію. І почнеться все з Кавказу – це будуть перші країни, вільні від російської окупації”, – підсумував секретар РНБО.