Українські морпіхи здобули стратегічно важливі успіхи на Південному напрямку. Тепер йде мова про велику загрозу для ворожого угруповання там.

Про це розповів речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України, капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«Всі штурми ворога були безуспішні, окупанти були вимушені відступити назад на свої позиції, звичайно, що російські військові на цьому напрямку за добу штурмів мали чималі втрати.», — розповідає Дмитро Плетенчук.

Водночас речник Військово-Морських Сил Збройних Сил України, капітан 3 рангу зазначає, що морські піхотинці продовжують стояти, а ситуація залишається контрольованою.

Чим важливі Кринки для Збройних сил України? За словами експертів, це фактично присутність і можливість розширення плацдарму вглиб окупованих Росією територій. Відстань від українських плацдармів, а це не одні Кринки, до адміністративних кордонів з тимчасово окупованим Кримом — близько 60 км. Причому вся ця відстань — під тотальним вогневим контролем з боку Збройних сил України. Для порівняння: відстань від Роботиного до адмінмежі з Кримом — близько 160-180 км.

Українські плацдарми створюють передумови для успішного характеру подальших дій ЗСУ і можливого виходу до адміністративних кордонів півострова. А це, відповідно, блокування російського угруповання не тільки в Криму, але й, насамперед, на окупованих територіях Запорізької області. І це прекрасно розуміють окупанти.