Інспектори поліції отримають доступ до баз даних страхових компаній.

Поліцейські зможуть оперативно перевіряти наявність страхівки авто онлайн. Незабаром їм буде відкритий доступ до баз даних страховиків, пише Корупція.Інфо

Про це на зустрічі домовилися представники МВС, Нацполіціі, Державної прикордонної служби та Моторного транспортного страхового бюро України.

Популярне: Чому українці отримують різні пенсії і кому пощастило найбільшеЗаступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький роз’яснив, що під час перевірки авто по базі даних поліцейські будуть автоматично отримувати інформацію про страховий поліс на авто і терміни його дії. Крім того, страхові компанії будуть надавати поліції інформацію про ДТП, оформлених по європротоколу.

За словами керівника патрульної поліції Олександра Фацевіча, для отримання доступу до баз даних страховиків необхідно змінити нормативну базу.

Отримання доступу до баз даних ОСАГО – важливий крок на шляху впровадження електронних страхових полісів. Також це допоможе виявити страхові компанії, що працюють без ліцензії і видають незаконні страхові поліси.