9 лютого на платформі 1991 Open Data Incubator представили проект Єквиток. Програма підвищить ефективність пасажирських перевезень на залізниці. Це проект для тих, кому сьогодні-завтра потрібні квитки, а їх немає, передає Корупція.Інфо

Популярне: Терміново!!! Відомого українського письменника у Мінську кинули в тюремну камеру​

"Пасажирські перевезення – є основним джерелом збитків для "Укрзалізниці". Вони про це не говорять. Причина збитків – застаріла модель комунікації з пасажирами. Ми це вирішуємо. Наша мета – підвищити ефективність продажу електронних квитків та супутних послуг пов'язаних з ними", – говорить Олександр Царук, один з авторів проекту Єквиток.Проект планує зробити бот-моніторинг квитків. Реалізують проект у мобільному додатку з сучасними платіжними системами.

"Ми пропонуємо бот-моніторинг квитків. Це знайде ті квитки, яких "немає". Також будуть елементи соціалізації "твій попутчик", чат-вагон. Проблема, наприклад, вчора у вас закінчилась стипендія, а вам конче необхідно їхати на південь, підтримати збірну університету з пляжного волейболу. Таке буває, що і квитків немає і грошей немає. Ми цю проблему вирішуємо. У нас "єквиток", у нас "єкредит". Прототип уже працює. Він дозволяє вибрати потрібний поїзд. Ми знаходимось на першому етапі нашого розвитку – система продажу квитків з функцією мікрокредитування", – говорить Царук.

Розробка двох мобільних додатків команді обійдеться у $20 тис.