Можна сміливо стверджувати, що житловий комплекс Jack House максимально далеко пішов від звичайних висоток, звичних жителям Києва.

Недарма ж він має статус елітного, який підтверджує безліччю продуманих забудовником моментів, про яких максимально докладно можна дізнатися тут http://jackhouse.com.ua/apartments-with-parking

Ідеальне паркування в центрі Києва

Перше, що треба відзначити – паркінг, який є частиною самої будівлі. На жаль, зараз рідко зустрічаються новобудови, власники яких замислюються про ці елементи. У більшості будинків немає навіть спеціального майданчика, не кажучи вже про повноцінну парковку. Але тільки не в цьому випадку.

В Jack House ви знайдете:

  • три рівня паркування, розташованих під землею;
  • цілодобову охорону та відеоспостереження;
  • місця для машин з кожної квартири і додаткові для гостей;
  • ліфт ведучий на паркінг просто з будівлі;
  • зарядні системи для електромобілів.

Фахівці забудовника TARYANGroup спочатку продумали нюанси з паркуванням. Саме це відрізняє елітну нерухомість від стандартної – облік абсолютно всіх проблем, з якими стикається житель, і їх рішення. На цій парковці можна безбоязно залишити автомобіль, що є рідкістю для Києва.

Варто відзначити ще один момент – паркінг обладнаний системою вентиляції та опалення. Це означає, що в підземному приміщенні підтримується стабільна температура і вологість. У свою чергу, така ситуація вкрай позитивно позначається на стані автомобілів, як зовнішньому вигляді, так і справності різних вузлів і агрегатів.

Всі вищевказані моменти складають, в підсумку, кращу парковку в місті. Крім того, знаходиться вона не просто поруч з будинком, а є його невід'ємною частиною, чого не зустрічається ні в одному житловому будинку Києва.

Місця ж на цьому паркінгу отримують всі власники квартир в ЖК Jack House, а покупці дворівневих або багатокімнатних апартаментів можуть розраховувати одразу на декілька.

Не тільки паркуванням славен Jack House

Звичайно, трирівневий підземний надсучасний паркінг далеко не єдине, що зробить життя власників квартир у цьому будинку на порядок комфортнішим.

До не менш вагомих переваг Jack House потрібно віднести:

  • власну службу охорони і закриту територію;
  • наявність магазинів, ресторанів і торгових центрів в кроковій доступності;
  • облаштовану зону з дитячими майданчиками навколо будівлі;
  • покращене планування квартир і великі площі.

Звичайно, не варто забувати і про єдину на всю країну лаунж-зону, що розташувалася на даху. Тут є і бар, і прогулянкові місця, і майданчики огляду, і навіть зручні лежаки для відпочинку. А останнім штрихом стануть екологічно чисті матеріали, з яких побудовано будівлю.

І такі ж, використані для нанесення зовнішньої обробки – над нею взагалі працювали кращі дизайнери світу, щоб подарувати вам дійсно унікальний будинок.

Jack House є найбільш сучасним, красивим та комфортним для життя будівлею столиці України, і з повним правом вважається елітним житлом.