Про дивну незнайомцеві, який пристає до дітей на вулицях Нової Каховки і пропонує виконати їх бажання пише в Facebook Наталія Бабак, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Кожен з нас працює з цим приладом !!! На Львівщині стався трагічний випадок з юнаком, прочитайте, щоб не повторити його помилку

"Вчора о 20.00, мій десятирічний син повертався від бабусі (район 3 школи) додому (район" Прем'єра "). Біля маленького парку, навпроти 3 школи йому перегородив дорогу чоловік на великої білої машині, схожій на мікроавтобус (дитина не знає марку) і почав пропонувати його підвести додому, син сказав що не хоче, тоді чоловік запитав чого він хоче і сказав що може виконати будь-яке бажання на що моя дитина відповів, що хоче щоб той дав йому пройти і що мама вже йде йому на зустріч. чоловік сказав що дуже шкода і що мій хлопчик потім буде шкодувати, і швидко поїхав. Чоловік років 40 з чорною бородою. Батьки, попередьте своїх дітей, щоб ні в якому разі не сідали не в які машини. Будьте уважні ", – пише Наталія.