Савіка Шустера папараці зустріли в італійському курортному місті Форте-дей-Мармі. Декілька днів поспіль його бачили в оточенні гарної брюнетки, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Пара вечеряла у фешенебельних ресторанах, де зазвичай можно зустріти найвпливовіших людей Європи, Росії та України.

Спочатку сумнівів не було – у ведучого «Шустер LIVE» новий роман.

І, дійсно, без роману не обійшлося. Виявилося, що прекрасна незнайомка – фахівець з інформаційної безпеки. Росіянка Надія Губіна мешкає в Італії та консультує впливових політиків і бізнесменів Європи. Нам вдалося зв'язатися з Надією, вона розповіла, що вони дружать із Савіком майже 20 років, а зараз працюють над його книжкою, що повинна стати одним із найскандальніших видань цього року.

Сам Савік Шустер жодних коментарів не дає. Надія пояснила, що відомий телеведучий підписав зобов'язання про нерозголошення, щоб уникнути провокацій.

Надія Губіна: “Мені Савік так і сказав – Надя, я досяг дна… І я зрозуміла, що час діяти і вмовила його почати писати книгу. Савік зараз дійсно побоюється за своє життя. Коли навколо вбивають твоїх друзів, колег, розумієш, що завтра може не настати ніколи.

Розумієте, це справжнє дно – далі нікуди. Настав час показати все, що приховане, а точніше, написати це. В книзі будуть дуже жорсткі речі. Дуже”.

– Інтригує. Надія, а про що саме йтиметься у книзі?

– Розкривати конкретну суть я не маю права – я також підписала угоду про конфеденційність. Можу сказати одне – у своєму романі Савік розкриє таємниці, які він раніше нікому не довіряв. Розкаже правду. Жорстку правду. Вона стосується і можновладців багатьох країн, і впливових олігархів. Є деякі речі, про які він шкодує – потрібно було діяти інакше, і визнає свої помилки. Тобто, це не таке рожеве чтиво, подивіться, який я хороший. Лише правда. Жорстко. І по суті. Спецслужби. Державні перевороти. Секретні операції. Все це буде в книзі.

– А про особисте життя? Про кохання?

– Фатальні жінки Савіка Шустера. Про це буде окремий розділ… Савік довго вагався, чи відкривати йому цю частину свого життя, але в результаті вирішив, що присвятить своїм жінкам окремий великий розділ. Імена я зараз називати не буду. Скажу одне – навіть для мене, а ми знайомі, майже 20 років, багато історій були абсолютно несподіваними.

– Надія, коли ми зможемо прочитати всю правду від Савіка Шустера?

– Ми плануємо видати книгу у листопаді – грудні цього року. Зараз найбільші видавництва Європи змагаються за права на рукопис.

– Ви не боїтесь, що таку провокаційну книгу можуть заборонити в Україні?