Громадський і політичний діяч України В'ячеслав Богуслаєв незаконно продав підприємство "Мотор Січ", чим привернув до себе чимало уваги в соціальних мережах, передає Корупція.Інфо

Популярне: Важливо! В Раді повідомили чи буде 25 грудня вихідним днем

 Відповідну публікацію зробив Михайло Шнайдер в Facebook.

За словами чоловіка, китайці мають намір перевезти виробничі потужності "Мотор Січ" до себе на батьківщину.

"Продав одне з останніх працюючих підприємств! Гордість Української промисловості! Весь Цинізм в тому! Що так звані Китайські інвестори! Планують перевезти устаткування і виробничі потужності на території Китаю! Завод у Запоріжжі порізати на металобрухт! А персонал звільнити!", – йдеться в повідомленіВідомо, що в 2017 році Служба безпеки України (СБУ) заявила про незаконний продаж 56% акцій ПАТ "Мотор Січ" народним депутатом В'ячеславом Богуслаєвим з групи "Воля народу". Згідно інформації, їх купили китайські інвестори, афілійовані з компанією Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co., Ltd.

Спецслужба підозрює, що угода відбулася ще в 2016 році: в квітні 2016 "Мотор Січ" отримала від компанії Skyrizon Aircraft Holdings Limited (Британські Віргінські острови) $100 млн під 0,3% річних в рамках договору позики від 29 січня 2016 року з китайською компанією Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co Ltd.

Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment є власником 100% статутного капіталу компанії Hong Kong Skyrizon Holding Limited " (Гонконг), яка, в свою чергу, є власником 100% статутного капіталу компанії Skyrizon Aircraft Holdings Limited.

СБУ в липні відкрила кримінальне провадження за статтями "диверсія" і "підготовка до злочину". Тоді ж у службових осіб компанії пройшли обшуки.‡агрузка...