Голова Офісу президента Андрій Богдан опублікував спільну світлину з українським лідером Володимиром Зеленським. Кадр з 74-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку він супроводив кумедним підписом.

“Ми працюємо – я і Президент)))”, – написав Богдан на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Зазначимо, що українці в коментарях знайшли привід для жартів і їдко висміяли пост глави Офісу Зеленського за його “скромність”.

“Може навпаки Президент і я”, “Хот доги вже купували?)))”, “Краще б звучало: Президент і я!”, “Ха,ха,ха… Працюй)))”, “Так скромно сказано”, “Веди себе трішки стриманіше! Президент України – Зеленський В. О. Працює Президент і наша делегація!”, “Я-остання буква в алфавіті. Та й не коректно якось, ні?” – прокоментували слова Богдана користувачі соцмережі.

Нагадаємо, Верховний суд України відмовився відкривати провадження у справі щодо законності призначення Андрія Богдана очільником Адміністрації президента.

Про це повідомляє Верховний суд на своїй сторінці у Facebook.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 21 травня призначив главою Адміністрації президента свого радника з юридичних питань, юриста партії “Слуга народу” та одного із членів передвиборчого штабу Зеленського