Росіяни глушать алкоголем паніку через контрнаступ ЗСУ. П’яні окупанти влаштували у Маріуполі перестрілку між собою.

Російські військові продовжують спроби провести «мобілізацію» серед населення, що залишилося, в тимчасово окупованому Маріуполі. Водночас загарбники вкотре влаштували між собою стрілянину.

Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у Telegram-каналі. На його переконання, скоро ворог матиме справу і з маріупольською «бавовною».

“Черговий вечір з автоматними пострілами. У Приморському та Лівобережному районах окупанти влаштували стрілянину. Причина стандартна – алкоголь та страх», – наголосив чиновник.

За його словами, щоб виправдати своє перебування в тилу, військовослужбовці ЗС РФ у Маріуполі поширюють чутки про наявність диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ), які нібито підкріплюються автоматними та кулеметними чергами під час комендантської години.

«На щастя, ніхто із цивільних не постраждав. Такий феєрверк на День окупованого міста», – заявив Андрющенко.

Він додав, що у Маріупольському районі розпочалася примусова так звана мобілізація до лав путінського війська. Перший «відлов» чоловіків відбувся 17 вересня у селищі Мангуш.

Це сталося абсолютно в заявлені РФ терміни, які раніше озвучувалися. Очікується, що наступний у черзі – сам Маріуполь, на початку жовтня.

«А на кордоні Донецької та Запорізької областей у районі с. Стародубівка близько 23:00 зафіксовано запуск п’яти ракет. Попередньо, ППО. Перша ознака, що маріупольському «бавовні» бути», – зазначив Андрющенко.

Ситуація в окупованому російською армією Маріуполі Донецької області з кожним днем ​​погіршується. Люди вважали найстрашнішим випробуванням авіаудари, проте тепер бояться настання зими. Обіцянки росіян “зробити з Маріуполя картинку” залишилися просто обіцянками.