У справі переселенців Касаційний адміністративний суд Верховного суду вніс суттєві корективи, що стосуються соціальних виплат.

Касаційний адміністративний суд Верховного суду визнав незаконними дві постанови Кабінету міністрів, що стосуються перевірки внутрішніх переселенців для отримання соціальних виплат, пише Хвиля.
 
Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

«Касаційну скаргу Кабінету міністрів України залишити без задоволення. Постанову Окружного адміністративного суду р. Києва від 29 червня 2017 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 4 липня 2018 залишити без змін», — йдеться в постанові Верховного суду від 20 грудня 2018 року по справі №826/12123/16.
 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


У поясненні йдеться, що колегія суддів вважає, що суд першої інстанції прийшов до правильного висновку, що положення пунктів 7, 8, 9, 13 Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» і «Порядок здійснення контролю за проведенням соціальних виплат переселенцям за місцем їх фактичного проживання/перебування», які затверджені постановою Кабміну №365 від 8 червня 2016 та абзац 10 пункту 1 постанови Кабміну «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» №637 від 5 листопада 2014 слід визнати недійсними, оскільки останні не відповідають правовим актам вищої юридичної сили.

Крім того, в документі йдеться, що касаційна скарга не містить належних і обгрунтованих доводів, які б спростовували наведений висновок суду. У ній також не зазначені інші міркування, які не були предметом перевірки Апеляційного суду та щодо яких не наведено мотивів відхилення такого аргументу.