У Запоріжжі ще в одному гуртожитку, розташованому в Заводському районі, підтвердили випадок зараження коронавірусом.

Про це в неділю, 3 травня, повідомила пресслужба Запорізької міської ради. За дорученням міського голови Володимира Буряка ввечері відбулося засідання міського штабу для оперативного управління заходами щодо недопущення подальшого поширення COVID-19.

Влада на розголошувала адресу, однак за даними порталу Zanoza-news, мова йде про гуртожиток на вул. Історичній у районі Кічкас.

Заразилася жінка, яка проживала на 4 поверсі гуртожитку. Повідомляється, що в першу чергу перевірять 45 її сусідів за поверхом. Всі вони будуть залишатися на самоізоляції, відповідне зобов’язання їм запропонують підписати під час взяття аналізу. Біля гуртожитку встановили пост поліції.

У Запорізькій міськраді підкреслили, що з досвіду гуртожитку в Олександрівському районі міста, де раніш спалахнув коронавірус, всі інфіковані були виявлені на одному поверсі. Тому на даний момент вирішено обмежити пересування саме жителів 4 поверху гуртожитку в Заводському районі.

Також починаючи з 4 травня протестувати обіцяють і всіх контактних осіб хворої.

Нагадаємо, раніше в Запоріжжі гуртожиток “Молодіжний” став розсадником коронавірусу. Там виявили за день 13 випадків зараження.