Жіноча збірна України з тенісу достроково обіграла команду Хорватії в другому турі групового турніру першої групи Євро-Африканської зони Кубка Федерації.

Цей успіх дозволив “жовто-синім” з першого місця вийти до плей-офф змагань. Українки крім хорваток випередили представниць Болгарії.

Перемогу над балканською збірною наші дівчата здобули завдяки лідерам команди – Еліні Світоліній та Даяні Ястремській.

Даяна в першому матчі дня з деякими труднощами переграла в двох партіях 300-ю ракетку світу Леу Бошкович – 6:4, 6:4. Ястремській для перемоги знадобилися 77 хвилин. На рахунку українки дві подачі навиліт і шість реалізованих брейк-поінтів.

У свою чергу Світоліна була сильнішою 234-й ракетки планети Яни Фетт – 6:3, 3:6, 6:1. Наша тенісистка зіткнулася з проблемами, але у вирішальній партії не залишила шансів суперниці і забезпечила українкам перше місце в групі.

Плей-офф за право зіграти у кваліфікації Світової групи Кубка Федерації-2021 “жовто-сині” проведуть вже 8 лютого. Суперницями українок будуть господарки групового етапу естонки.