Знаменитий футболіст Динамо і ряду інших клубів Борис Деркач помер у віці 55 років.

Колишній півзахисник київського “Динамо”, харківського “Металіста”, київського СКА, харківського “Маяка” московського ЦСКА та ряда інших команд Борис Деркач, який залишився без нічого у Малайзії, в травні повернувся в Україну і, на жаль, помер у Харкові у віці 55 років.

Своє 55-річчя Борис Деркач відзначав у січні в Малайзії, а саме Куала-Лумпурі. Через декілька місяців стало відомо, що Деркач перебуває в лікарні. Екс-футболістові загрожувала в’язниця на чужині, але він зміг повернутися в Україну, де помер. За інформацією видання Фокус, Деркача поховали на одному з харківських цвинтарів.

Борис Деркач до складу “Динамо” потрапив із другої спроби і в золотому матчі чемпіонату СРСР відзначився за Динамо дублем (два голи головою) у ворота московського ЦСКА. Кияни виграли той матч з рахунком 4:1, а другий гол півзахисника став одним із найкращих у сезоні.

Після розвалу СРСР грав у Болгарії, Угорщині, де мав зв’язки з криміналітетом і потрапив до в’язниці. Відсидівши, повернувся в Україну і працював скаутом у харківському “Металісті”. Після того, як команда перестала існувати, подався на заробітки в Південно-Східну Азію.

З 2005 року Борис Деркач був одружений. У 2006 році екс-футболісту дружина Тетяна народила сина Артема, а 2008 року доньку Анну.