З перших кроків Зеленського у статусі кандидата стало звернення до своїх прихильників про допомогу в написанні програми. І вже за кілька тижнів вона була готова. Проте цілком можна припускати, що більшість тих, хто відповідав на питання соціологів, цієї програми на той момент в очі не бачили. А багато хто з потенційних виборців Зеленського і не побачить її до дня голосування. 

Кандидат у президенти Володимир Зеленський розказав  «Главкому»,  що у разі його перемоги на президентських виборах одразу ж подасть чотири пріоритетних, на його думку, законопроекти.

«Подам законопроекти «Про народовладдя», «Про зняття недоторканності з президента України, народних депутатів і суддів», «Про імпічмент президента України» і «Про відкликання народного депутата України», – заявив кандидат.

Кнопкодавство та депутатські прогули будуть вважатись автоматичними підставами для позбавлення депутатського мандату. Центральні органи влади перестануть концентруватись у Києві, бо влада повинна бачити проблеми на місцях.

Вибори до парламенту та місцевих рад кандидат пропонує проводити за відкритими списками, але без уточнення, за яким саме з різновидів цієї системи. .

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Окрім того, Зеленський не згадав у своїй програмі раніше озвучені бажання «домовлятись хоч з чортом лисим» та ставати перед Путіним на коліна. Тепер він більш стримано ставить питання завершення війни, повернення окупованих територій, та відшкодування завданих агресором збитків перед гарантами Будапештського меморандуму і партнерами з ЄС. «Здача національних інтересів і територій не може бути предметом жодних перемовин», – грізно обіцяє кандидат, що планує вивести зарплату військовослужбовців на рівень «натівських» стандартів. 

Корупцію виконавець ролі емоційного Василя Голобородька обіцяє випалювати розпеченим залізом. Підозрюваний у корупції не матиме право вийти під заставу, а у засудженого конфіскується майно і довічно забороняється обіймати державні посади. В той же час антикорупційним органам гарантується максимальна підтримка з боку держави з відкритими конкурсами, гідним зарплатами та державним страхуванням.  А що ви думаєте стосовно такої програми та рішеннь Зеленського? Діліться думками в коментарях!