"Носій влади у нашій державі – це народ. Люди визначилися – 73% виборців проголосували за Володимира Зеленського"

У вівторок, 14 травня, сотні прихильників новообраного президента Володимира Зеленського прийшли під Верховну Раду – люди вимагають від народних обранців визначитися із остаточною датою інавгурації.

Активісти доповнили спітчі обурення з приводу інавгурації Зеленського плакатами:"Поробанда – звільни дорогу", "Досить знущань! Призначте інавгурацію Зеленського" та наголосили, що виконувати волю народу – головна функція депутатів.

"Носій влади у нашій державі – це народ. Люди визначилися – 73% виборців проголосували за Володимира Зеленського, за те,щоби ця банда пішла геть. Нам не потрібні оці тури "Рошену", який Порошенко влаштовує останніх півроку. Нам не потрібні його медалі та його герої. Зеленський отримав довіру народу", – кажуть учасники акції.

"Ми хочемо,щоб нас припинили безбожно обкрадати.Вони через своїх кумів та товаришів-олігархів вони обікрали всю країну.Набридла ця підла брехня Порошенка. Люди обрали нового президента і Порошенко має нарешті це зрозуміти!"- каже учасник мітингу, ветеран АТО.

На місці чергують загони Національної поліції та Нацгвардії, територію між мітингарями та будівлею Верховної Ради загородили юрбою правоохоронців.

"Ми нікуди звідси не підемо, поки ви, народні обранці, не визначите дату інавгурації 19 травня", – підкреслюють обурені мітингарі.

Нагадаємо,  у Верховній Раді зареєстрували вже шостий проект постанови щодо проведення інавгурації Зеленського.