Держава-терористка з початком своєї жорстокої повномасштабної війни проти України, сама ж може опинитись в епіцентрі бойових дій, ще й у Москві

Так, у РФ розгориться боротьба за владу між російськими збройними силами, військовими формуваннями Євгена Пригожина і Рамзана Кадирова, а також новим збройним формуванням силових структур РФ. Це протистояння відбуватиметься у центрі Москви.

Про це розповів секретар Ради безпеки й оборони України Олексій Данілов в етері всеукраїнського телемарафону. Він зазначає, що російське військове керівництво використало Кадирова і Пригожина, а коли вони вже стали непотрібні, їх “посунули”.

До всього, Данілов зазначає, що внутрішні протиріччя в РФ лише загострюватимуться. Він вважає, що це лише питання часу, коли у Москві “в межах Садового кільця почнеться з’ясування стосунків”. Під час цього протистояння російські військові, найманці і силовики можуть застосувати вогнепальну зброю, бронетранспортери тощо, зазначає секретар РНБО.

“На сьогодні вже існують три з половиною армії: окремо армія Кадирова; окремо армія Пригожина; окремо армія, яка є у Збройних силах Російської Федерації, – і не поважають там ані Кадирова, ані Пригожина; і окремо там силові структури зараз намагаються формувати ще окрему армію. І це питання часу, коли вони почнуть з’ясовувати поміж собою стосунки”, – каже Данілов.

Він додав, що “Путін – дуже хвора людина”. І як тільки диктатор РФ почне слабшати – а слабшати він буде з кожним днем – в РФ почнеться з’ясування стосунків.

Окрім того, як наголосив Данілов, у Кремлі дуже люблять сакральні дати, і не виключена якась “гучна” подія від РФ 24 лютого. 

Так, не виключено, що окупанти цього дня підуть ва-банк на тлі річниці вторгнення армії Путіна до України. Щоб відзвітувати перед своїм нардом про “успіхи” в Україні за рік війни, Путіну доведеться кидати всі свої сили, щоб ці “успіхи” були до 24 лютого. 

Саме тому наступні місяці будуть для України складними. Путін також не може довго зволікати з війною в Україні. У РФ накопичується на цьому тлі ціла низка своїх невирішених проблем.

Не варто забувати і той факт, що в Кремлі “поважають” так звані сакральні дати, коли хочуть до них щось зробити і про щось прозвітувати перед росіянами.

Водночас секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов оптимістично висловився про постачання танків із Польщі.

«Я більш ніж впевнений, що танки, які нам нададуть, це буде дуже і дуже скоро», – сказав Данілов в ефірі українського телебачення.

ЗСУ «освоять» застосування танків «за лічені тижні», додав він.

“Те, що стосується наших фахівців в Збройних Силах, то я вже неодноразово наводив приклади, коли західні партнери готували своїх фахівців на ті чи інші види озброєння, то наші хлопці та дівчата опанують це за лічені тижні. Тому що ми знаходимося в непростому становищі”, – зауважив він.

Нагадаємо, нещодавно Данілов заявляв, що РФ готує для України “корейський варіант”, коли країна буде розділена умовно по “38 паралелі”. Президент України одразу заявив, що цей варіант неприйнятний для країни. Київ робитиме все можливе, щоб повернути усі свої території.