У Новій Каховці на окупованій частині Херсонщини пролунали вибухи під ранок 18 липня. Також у місці, де позиції окупантів, здійнялася велика хмара чорного диму.

Про це почали повідомляти місцеві жителі після 5 години ранку. Вони вказали, що там завдали удару по складі боєприпасів. Вибухи в Каховці долинали до Херсону.

На відео, які оприлюднили в мережі, чути по кілька вибухів на 10 секунд. Тому, ймовірно, боєзапас ворожих військ продовжує детонувати. Це далеко не перший випадок знищення складу окупантів у Каховці. Цього разу вже традиційно чули вибухи навіть жителі окупованого Херсону.

Попереднє знищення складів у місті було 11 липня. Тоді вибухи почали лунати пізно ввечері. Після цього боєзапас продовжував “злітати” в різні сторони ще понад годину. Проте пожежу не могли загасити практично до ранку наступного дня.

Водночас російські пропагандисти вкотре придумали нісенітницю, які перетворилася на мем. Вони почали тиражувати фейк про те, що нібито там “детонувала селітра”

Про це 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов. Він каже, що місцеві розуміють, що то були склади боєкомплектів і не вірять брехні окупанатам.

“Навіть вони (колаборанти) про “селітру” нічого не кажуть, бо всім навіть з відео зрозуміло, що це були склади боєкомплектів. Селітра не спричинила б вибух такої сили”, – зізнається активіст.

«Було очевидно, що це саме снаряди, які від детонації вибухали прямо в польоті. А про “селітру” говорять лиш російські видання, бо люди там не перевіряють інформацію», – заявив активіст.