Екс-президент України Віктор Янукович вважає, що вирок, який ухвалив у його справі Оболонський райсуд Києва, "не має нічого спільного із законом". Про це він заявив на прес-конференції в Москві 6 лютого, трансляцію вів канал "360" у YouTube, пише Гордрн

"Вирок було – усім зрозуміло – написано під диктовку влади. І той тиск, який був [здійснений] на суд, – він був, звичайно, безпрецедентним. Вирок не має абсолютно нічого спільного із законом. Суцільні порушення Кримінального процесуального кодексу, і все побудовано на брехні й ненависті. Ось так", – сказав Янукович.

Янукович був президентом України із 25 лютого 2010 року. 22 лютого 2014 року після трьох місяців протестів на Майдані Верховна Рада визнала, що він самоусунувся від посади і не виконує своїх обов'язків, після чого було оголошено нові президентські вибори. Тоді ж Янукович покинув Україну, зараз із сім'єю проживає в Росії.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

В Оболонському райсуді Києва розглядали справу про державну зраду і пособництво у веденні агресивної війни проти Януковича. 24 січня 2019 року суд заочно визнав Януковича винним і призначив йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі. Суд зняв з екс-президента обвинувачення в умисних діях, спрямованих на зміну меж України. Екс-президент не брав участі у процесі.

Захист Януковича має намір оскаржити вирок.