У Луганській області окупанти з ПВК “Вагнер” позбулися життя через відео у ТікТоку.

ЗСУ ідентифікували їхні позиції і вгатили по них вогнем.

Про це в інтерв’ю НВ розповів дослідник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов.

За його словами, внаслідок атаки по базі вагнерівців у Кадіївці Луганської області могли загинути зо два десятки російських найманців.

За інформацією окупантів, біля стадіону, де була розташована база, де перебували 22 людей. Бойовики описали тільки двох жінок похилого віку.

“Де ще 20? Незрозуміло. Вони визнають, що стадіон було зруйновано, тож можна зробити припущення, що саме ці 20 [людей], про яких у звіті нічого немає, — вагнерівці, які мали б загинути”,– зазначив Михайлов.

З’ясувалося, що наведення наші військові зробили завдяки відео з тіктоку, яке у мережу виклали росіяни.

“Щодо ситуації з вагнерівцями. Було відео, де були ці найманці, зняте в дитячо-юнацькій спортивній школі. Удар було завдано по стадіону, який розташований за декілька сот метрів від тієї школи. Ситуація наступна. Побачили це відео; з’ясували, де воно було зняте; відправили туди дрон і він вже знайшов цю базу на стадіоні, по якій було завдано удар”, – зазначив дослідник.

Нагадаємо, що у Луганській області від Збройних сил України дісталося “кадирівцям”. Тікток-війська чеченських бойовиків отримали “на горіхи” від ЗСУ у Рубіжному.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

“У Рубіжному наші накрили командний пункт чеченців – кількість кульків уточнюємо. Окрім того, за останні дні маємо ще дві подібні “вечірки”: стадіон з вагнерівцями у Кадіївці та смертельну нараду у Сєвєродонецькому ПК “Хіміків”, – повідомив Гайдай.

Також пропутінські засоби пропаганди пишуть, про сотні заблокованих українських захисників. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай назвав фейком інформацію кремлівських рупорів.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі

“Інформація про блокування заводу “Азот” – брехня, яку поширюють російські пропагандисти. Всі інші описані “деталі” – хвора фантазія. Наші тримають промзону Сєвєродонецька і знищують росармію в місті”, – наголосив Гайдай.

До слова, під “деталями” очільник Луганщини має на увазі інформацію окупантів про те, що перебувають на “Азоті” і мирні мешканці.