В ніч на 20 липня невідомий безпілотник атакував російський аеродром в Рязанській області. Це – дуже важлива ціль, по якій потрібно регулярно бити. 

 
Про це одному з українських ЗМІ розповів військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі, льотчик-інструктор Роман Світан. За його словами, в Рязанській області розташований важлива для окупантів аеродром “Дягілєво”. 

Як наголосив Світан, там розташований навчальний центр, а також базується авіація далекої дії на кшталт літаків Ту-22М3. Саме з цих бомбардувальників російські окупанти запускають ракети Х-22 по Україні. 

Це – базовий для них аеродром. Там є спеціальна інженерна служба, яка заправляє ракети Х-22. Та й там також розміщена достатня кількість цих ракет. Це – один з основних аеродромів, по якому потрібно завдавати ударів, 
– зауважив Світан. 

Збити ракету Х-22 вже після запуску досить складно. Вона має швидкість більшу за 3 маха, а також летить за аеробалістичною траєкторією. Тому значно краще знищувати такі ракети одразу на місці зберігання. 

Безперечно, що аеродром “Дягілєво” є важливим військовим об’єктом для російських окупантів. І колись там точно станеться “бавовна”, яка відчутно вдарить по загарбниках. 

Як це раніше ставалося на інших стратегічно важливих аеродромах РФ. У такий спосіб ЗСУ винищують збройні запаси окупантів, а разом із тим погіршують для них логістику, яка відіграє одну з ключевих ролей у війні.