Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід колишньому тимчасовому виконувачу обов'язків ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Володимиру Харченку. Про це повідомила кореспондент Анастасія Соха, передає Корупція.Інфо.

"Міра запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту на 2 місяці. Таке рішення прийняв Шевченківський районний суд. Прокуратура просила для Володимира Харченка 2 місяці тримання під вартою, арешт із можливістю внесення застави у 5 млн грн, однак суд частково задовольнив прохання захисту", – зазначила вона.

За словами кореспондента, Харченко не покидатиме свою квартиру у Києві до 13:00. "З 13:00 до 20:00 він зможе покидати свою квартиру в Києві. Такий час йому відведений на лікування. Оскільки за інформацією захисту Володимир Харченко нещодавно переніс складну операцію на серці, тому він потребує подальшого медичного нагляду", – пояснила кореспондент.

Як зазначив Харченко, він готовий і надалі співпрацювати зі слідством, надаватиме усю необхідну інформацію і тікати нікуди з України не збирається. "За інформацією прокуратури, можливо, це рішення сьогоднішнього суду буде оскаржене, можливо, прокуратура буде подавати апеляцію на такий запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, але поки що слідчі між собою цю інформацію не узгодили", – додала кореспондент.