Нардеп Сергій Власенко з головної трибуни ВРУ публічно попросив вибачення у першого заступника голови ВРУ за нецензурні вислови на її адресу.

Як наголосила сьогодні під час позачергового засідання сесії ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко, окремі політичні сили повторюють помилки 100-літньої давності, коли через чвари та сварки було втрачено державність.

Ірина Геращенко обурилась через те, що, як вона висловилася, «оцей покидьок із першого ряду» (маючи на увазі нардепа від «Батьківщини» Сергія Власенка) під час словесної перепалки у залі назвав пані Геращенко нецензурним словом.

«Я їм говорю правду, що зараз вони хочуть втратити державу. Ми їм цього не дамо! Я не «підстилка», ви «підстилка Путіна», – заявила Ірина Геращенко.

Голова ВРУ Андрій Парубій закликав Сергія Власенка вибачитись перед пані Геращенко, а фракції БПП та «Народного фронту» заявили, що в разі, якщо не пролунають публічні вибачення, депутати фракцій більше у залі ні за що не голосуватимуть.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Нардеп Сергій Власенко з головної трибуни публічно попросив вибачення за свої слова. Ірина Геращенко їх прийняла, побажавши нардепу Власенку, щоб у нього «гарно складалося із жінками». Після того нардеп Власенко піднявся у президію та обійняв Ірину Геращенко.

Варто зазначити, що Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook у час найбільших дискусій зробила допис. 

“Закінчилися консультації лідерів парламентських фракцій, їх груп підтримки і спікера парламенту. Крик і гвалт тривав 3,5 години. Отже, через що відбувався весь цей сир-бор й дискредитація парламенту під час розгляду ключового безпекового питання? Виключно через питання виборів”, – наголосила Геращенко.

За її словами, кандидатам у президенти, які заблокували трибуну ВР з вимогою нібито консультацій з Президентом щодо запровадження воєнного стану, насправді потрібна була постанова про вибори.