Мінімальна пенсія в Україні підвищиться двічі – з 1 липня і з 1 грудня 2019 року.

Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева під час прес-конференції за підсумками роботи міністерства за 2018 рік, повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Чиновник зазначив, що з 1 січня 2019 року слід очікувати підвищення мінімальної пенсії для осіб зі стажем роботи понад 30 років для жінок і 35 років – для чоловіків, віком від 65 років у розмірі 172 грн. Таким чином, мінімалка становитиме 1669 гривень.

Міністр підкреслив, що планується підвищення мінімальної пенсії за віком також і для інших пенсіонерів: з липня мінімум збільшиться до 1564 гривень, після чого з 1 грудня – до 1638 гривень.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Незадовго до цього влада анонсували невиплату подвійної пенсії в грудні, оскільки законопроект "Про внесення змін до бюджету Пенсійного Фонду на 2018 рік" не передбачає авансування пенсійних виплат за січень наступного року. В Україні пенсії перераховуються щомісяця в період з 4 по 25 число. В останні роки прижилася практика виплат пенсій за січень в грудні тим громадянам, яким пенсія приходить у новорічні свята.