21 листопада в Україні почнуть штрафувати громадян за перебування в громадських будівлях і громадському транспорті без захисних масок. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, відповідний закон опублікували у п’ятницю, 20 листопада, він набуває чинності в день, наступний після опублікування, тобто 21 листопада.

“Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот” тягнутиме за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 255 гривень)”, – йдеться в законі.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту.

В ОП завірили, що закон має на меті запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед громадян України та сприятиме підвищенню соціальної відповідальності громадян і захисту їхнього здоров’я та життя, а також зменшенню кількості випадків зараження коронавірусом.