Олексій Данілов перерахував республіки, які захочуть у майбутньому вийти зі складу Росії. Держава-терорист може втратити чимало територій.

Секретар РНБО Олексій Данілов у своїх соцмережах нагадав, що 1 липня виповнилося 30 років з дня проголошення Уральської республіки. Він опублікував фото старої купюри номіналом у 1000 уральських франків.

Данілов спрогнозував для країни-агресорки розпад.

Те, що починалось як спроба ремонту так званої Росії, невдовзі закінчиться її демонтажем,– написав він.

Як зазначив секретар РНБО, народи Уралу, Кавказу, Сибіру, Кубані, українського “Зеленого клину”, Якутії, Башкирії, Удмуртії, Татарстану та інші мають повне право на самовизначення, вихід зі складу Росії та утворення незалежних й суверенних держав. Все це їм дозволяє міжнародне право.

Данілов переконаний, що вихід республік зі складу держави-терориста відбудеться демократичним шляхом та без зовнішнього впливу.

Ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов також спрогнозував, які регіони можуть першими вийти зі складу РФ.

“Найбільш вірогідні такі дії, на мій погляд, з боку Чечні і Якутії. Далі за ступенем ймовірності я б поставив інші республіки Кавказу. <…> Чечня і Якутія – це ті два регіони, в яких еліти готові до цього. Чечня взагалі воювала і явно відстояла це право. З Якутією інше питання, але це реально. А з іншими регіонами не дуже зрозуміло”, — додав Пономарьов.