Лідеру фракції “Слуга народу” Давиду Арахамії сподобалася “битва титанів 21 століття телефонами”.

Так в інтерв’ю журналістам він прокоментував конфлікт народних депутатів Миколи Тищенка та Олександра Куницького, інформує кореспондент Цензор.НЕТ.

“Це нові тренди, я думаю, потім це будуть використовувати в якихось виступах на IT-конференціях”, – зазначив Арахамія.

Нардеп зізнався, що не обговорював з Тищенком та Куницьким їхній учорашній конфлікт.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо того, чи будуть відстороняти Тищенка у зв’язку з корупційним скандалом, лідер фракції “СН” заявив:

“Він же не може втручатися в роботу правоохоронних органів, а я можу його відсторонювати, якщо йдеться про політичну діяльність. Але коли йдеться про кримінальну відповідальність, то цим займаються правоохоронні органи. До речі, якщо ви говорите про те, що пов’язано з Тищенком, то це підслідність НАБУ. Я думаю, що ні в кого в цій країні немає сумнівів, що на НАБУ можна якимось чином впливати. Я вважаю, що це найбільш незалежний правоохоронний орган у країні”.

Він також зізнався, що був у гостях у Тищенка в квартирі, яка внесена в його декларацію.

“Схоже на те, що це не просто квартира, знаєте, є ж досвідчені парламентарі, у яких є квартира для журналістів, і квартира або будинок, де вони живуть. Тут не такий вигляд. Там були дитячі речі, він там живе”, – додав Арахамія.

Нагадаємо, народний депутат Микола Тищенко та Олександр Куницький влаштували конфлікт у їдальні Верховної Ради, який супроводжувався вибиванням телефону та образами. У мережі з’явилося відео інциденту, а “Слуги народу” дають події різні оцінки.

Як стверджує Тищенко, колега і блогер за сумісництвом ZPsanek вирішив йому помститися. Про це 29 червня політик написав у своєму Facebook.

За словами Тищенка, Куницький нібито образився на нього, оскільки депутат ще до початку політичної кар’єри не взяв того у відомий телепроект.

“Десятки дзвінків і повідомлень. А насправді “скринька просто відкривалася”. Банальна помста кухаря-кондитера за освітою Куницького за те, що свого часу я не взяв його в МастерШеф. Мстиві колеги у мене виявилися”, – пише “Слуга”.

Також Тищенко запевняє, що ніякої бійки в парламенті не було, іронізує над ситуацією, і з сарказмом зазначає, що “маленьких він не ображає”.

“Продається картина “Слон і моська”. Бажаючим купити прохання перераховувати донати на ютуб-проект Олександра Куницького. Товариші журналісти, ви серйозно? Мене з дитинства вчили маленьких не ображати, а ви тут таке навигадували”, – йдеться в публікації під фото, яке Тищенко жартівливо оформив у вигляді рамочки для картини.

Своєю чергою Куницький заявляв, що на нього напав Тищенко в стінах Ради, повали його на підлогу і бив, а сталося це нібито через опубліковану статтю про побори з моряків.