Члени партії “Слуга народу” 13 серпня після конфліктної ситуації, яку намагалися спровокувати невідомі щодо нардепа і олімпійського чемпіона Жана Беленюка, засудили дискримінацію за расовою або будь-якою іншою ознакою. Заяву опублікували на партійному сайті.

“Патріотичність того чи іншого громадянина не вимірюється його кольором шкіри, статтю, етнічним походженням чи місцем проживання. Вважаємо, що подібний інцидент – один із виявів мови ненависті. Їх вже третій рік поспіль на різних комунікаційних майданчиках, зокрема у соцмережах, культивують політичні опоненти, що не звикли цивілізовано та конструктивно вести дискусії”, – зазначили у партії.

У “Слузі народу” пообіцяли використовувати всі законодавчі та виконавчі важелі, щоб не допустити в суспільстві виявів расизму і ксенофобії.

“Порушники отримуватимуть суворе покарання. Таким ганебним явищам у нашій багатонаціональній і багатокультурній державі не місце”, – заявили у партії.

Представники “Слуги народу” висунули вимогу до Національної поліції України у найкоротші строки встановити особи провокаторів і притягти їх до відповідальності.