Чоловік загинув, вистрибнувши з балкона дев'ятиповерхівки на вулиці Западинська в Києві.

 "Чоловік часто випивав і регулярно приходив в гості до коханки, яка живе на восьмому поверсі цього будинку. Сьогодні він також прийшов до цієї жінки і почав просити у неї гроші. В результаті вона йому відмовила і лягла спати", – повідомляє видання, посилаючись на слова знайомого загиблого чоловіка. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняПісля конфлікту, як повідомляється, чоловік загинув, вистрибнувши з балкона. Повідомляється, що чоловікові було близько 50 років. 

Нагадамо, труп чоловіка виявили в машині на столичному житловому масиві Оболонь, повідомила прес-служба ГУ Нацполіціі в Києві.

"Правоохоронці виявили у затоки автомобіль, в якому знаходився мертвий чоловік з характерними від вибуху травмами. Фахівці вибухотехнічної служби ретельно оглядають місце події і територію навколо. У салоні машини вони виявили важіль від гранати і металеві осколки, які відправлять на експертизу для встановлення пристрою, який вибухнуло ", – йдеться в повідомленні.