Нардеп Олександр Дубінський, який потрапив під санкції США і був виключений з фракції “Слуга народу”, увійшов до нового керівного органу партії – Національної ради громад.

Склад Нацради громад оголосив голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко на позачерговому з’їзді політсили в суботу.

Корнієнко уточнив, що Національна рада громад складається з голів обласних організацій партії та київської міської та криворізької міської організацій.

Так, туди увійшли голова Київської обласної організації партії Олександр Дубінський, Київської міської – Микола Тищенко, Криворізької міської – Юрій Корявченков.

Народний депутат Олександр Качура очолив Кримську республіканську організацію партії.

Голова фракції “Слуга народу” у ВР Давид Арахамія увійшов до складу Нацради громад як очільник Миколаївської облорганізації партії.

Віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров – як голова Запорізької обласної організації.

Як зазначає пресслужба партії “Слуга народу”, Нацрада стане майданчиком, де обговорюватимуть проєкти державних рішень щодо місцевого самоврядування, регіональної політики та її реалізацію.

При цьому заборонено одночасно бути членом політради та Ради громад. Тому керівники обласних осередків, які вже увійшли до політради, мають до 15 квітня визначитися з тим, яку посаду обрати. До того часу вони у Раді громад мають дорадчий голос.

Нагадаємо, що у суботу, 13 березня, відбувся 11-й позачерговий з’їзд політичної партії “Слуга народу”. На ньому, зокрема, присутні Президент Володимир Зеленський, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

На з’їзді члени партії внесли зміни до статуту та утворили два керівні органи: Політичну раду партії та Національну раду громад.

1 лютого 2021 року Олександра Дубінського виключили із фракції “Слуга народу” після того, як Міністерство фінансів США оголосило про запровадження санкцій проти семи людей, у тому числі і Дубінського, та чотирьох організацій, які є частиною пов’язаної з Росією мережі закордонного впливу.

Дубінський був виключений із фракції партії “Слуга народу”, але залишається у складі партії – він очолює Київський обласний осередок політсили.

Голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко у коментарі журналістам перед з’їздом партії 13 березня сказав, що не може виключити Дубінського з партії, тому що це питання мають вирішити низові організації партії.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.