Зараз гаряче не лише на Херсонському напрямку, а й на Запорізькому

Так, саме там ЗСУ знищили гелікоптер з пораненими кадирівцями

Про це розповів кореспондент одного з телеканалів із Запоріжжя. Він також зазначив, що днями поблизу Енергодару помітили два ворожих гелікоптери. За півтори години після цього – один вже був на землі.

Як виявилось згодом, ці гелікоптери мали евакуювати поранених кадирівців з поля бою. Попередньо, гелікоптери були Мі-8 і один із них “приземлили” ЗСУ, – каже кореспондент.

Зазначимо, що окупанти зневажливо ставляться до власних солдат і майже ніколи не забирають після боїв поранених чи мертвих. Але до кадирівців – інше ставлення, з ними носяться, як із писаною торбою.

Найшвидше погоджуються обміняти не лише російських пілотів, а й кадирівців.

Зазначимо: як повідомляє видання The Guardian з посиланням на заяву глави ГУР Міноборони України Вадима Скібіцького, більшість російських окупантів все ще залишається на правобережжі Херсона.

За проведеною військовою попередньою оцінкою, загальна чисельність окупантів на правобережжі становить близько 20 тисяч осіб.

«За останньою інформацією – 4-а тактична бригада була виведена на лівобережжя. Решта на позиціях ведуть бої з метою прикриття відступу», – сказав Скибицький.

Наразі йде відступ росіян уже від другої лінії оборони. Вони намагаються будувати оборону довкола Херсона.